Skip Navigation
 

Regulamin

Firma LIMMAR (www.limmar.pl) prowadzi sprzedaż sprzętu ortopedycznego

Klientem naszego sklepu może zostać każdy, kto zapozna się z niniejszym regulaminem i poprawnie wypełni formularz zamówienia.

Ceny towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

W przypadku ewentualnej zmiany cen produktów, niezwłocznie zobowiązujemy się do poinformowania o tym klienta. W razie braku akceptacji nowej ceny zamówienie na określony produkt nie będzie realizowane.

Sklep zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych produktów, znajdujących się na stronach sklepu.

Zamówione towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub firmy kurierskiej. Zakupione towary dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówienia.

W przypadku braku towaru w magazynie, Klient jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.

Kupujący zobowiązany jest do podania numeru telefonu stacjonarnego lub komórkowego oraz adresu e-mail, pod którymi będzie możliwe potwierdzenie zamówienia.

Płatność za zamówiony towar można dokonać za pomocą przelewu bankowego lub przy odbiorze przesyłki bezpośrednio do rąk doręczyciela.

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

  1. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą klienta na przetwarzanie przez firmę LIMMAR jego danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883). Klient może w każdej chwili, na podstawie pisemnego wniosku, zażądać usunięcia lub zmiany jego danych osobowych.
  2. Zamawiający wyraża zgodę na wystawienie faktury VAT bez podpisu odbiorcy.
  3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów, oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. (Dz.U. nr 22 poz.271).
  4. Składając zamówienie klient oświadcza, że zapoznał się z niniejszym regulaminem i w pełni akceptuje jego warunki