Skip Navigation
 

O nas

Imię i nazwisko:
Twój e-mail:
Telefon:
Temat:
Treść:

Limmar
sprzęt ortopedyczny

przedstawiciel firmy ORTEX spol. s.r.o.

i OPED GmbH w Polsce

 

 

› sprzedaż detaliczna i hurtowa
› specjalistyczne doradztwo
› realizacja wniosków Narodowego Funduszu Zdrowia
› realizacja zamówień 24 godz. 7 dni w tygodniu
› dostawa do domu pacjenta

 

ORTEX

Fima ORTEX spol. s.r.o. została założona w roku 1990 w Czechach jako firma rodzinna specjalizującą się w produkcji zaopatrzenia ortopedycznego. Obok produkcji seryjnej ORTEX realizuje zamówienia indywidualne, umożliwiając zaopatrzenie chorych w stabilizatory w nietypowych rozmiarach.
Firma ORTEX rozpoczęła produkcję w Huline. Duże zainteresowanie czeskich lekarzy specjalistów jej wyrobami wymagało dynamicznego rozszerzenia produkcji i przeniesienia firmy. Od 2001 roku siedzibą firmy ORTEX jest Zlin na Morawach - firma zatrudnia 32 pracowników.
Wyroby firmy ORTEX charakteryzuje wysoka jakość, która wynika ze starannego projektowania i wykonania.Spółka stale współpracuje z wiodącymi oddziałami ortopedyczno-urazowymi w Republice Czeskiej, jak również z bliskimi partnerami zagranicznymi.
Nowe pomysły i uwagi lekarzy oraz pacjentów zgłaszane do firmy są starannie analizowane
i mają istotny wpływ na produkcje i nowe projekty.
Wszystkie produkty posiadają certyfikat CE.Spółka uzyskała certyfikat w systemie oceny jakości ISO 9001 i ISO 13485.

OPED

OPED młoda dynamicznie rozwijająca się Szwajcarska firma z filią niemiecką projektującą, produkującą i sprzedającą sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny. Produkty firmy OPED umożliwiają chorym aktywny ruchu, są przyjazne dla pacjenta.
VACOPED - unikalny system leczenia urazów stawu skokowego i stopy, zerwania ścięgna Achillesa; samoadoptująca się próżniowa wkładka połączona z lekkim szkletowym stelarzem zrewolucjonizował leczenie zachowawcze i pooperacyjne
COMOPED szyna rehabilitacyjna umożliwiająca optymalną rehabilitację w okresie pooperacyjnym, ćwiczenia bierne kończyny chorej prowadzone przez zdrową przeciwległa (przeciwstawną) kończynę
VACOPED funkcjonalny stabilizator stawu skokowego, połączenie idealnej stabilizacji i komfortu
VACODIAPED ortopedyczny system leczenia urazów stopy cukrzycowej